+ 90 252 524 50 50 | + 90 532 302 34 25 | bodrum@otokiralama-bodrum.com

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Rezervasyon Yapılabilir ?

Mail , telefon ya da faks ile rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Nerelerde kiralık oto teslim alabilirim ?

Kiralık oto, eğer ” Havalimanında Teslim ” olarak rezervasyon yapılmıs ise bir personelimiz havaalanınında geleceğiniz terminalin yolcu çıkış kapısında ad ve soyadınızın yazılı olduğu bir tabela ile sizi karşılayacaktır. Rezervasyonunuz sehiriçinde, bodrum otogarında yarımadada herhangi bir otel ya da herhangi bir adreste teslimat olarak yapılmışsa, belirtilen adreste otomobil tesliminiz yapılacaktır.

Kiralık oto fiyatları neleri kapsar ?

Kiralanan otolar ile sınırsız kilometre yapabilirsiniz. Şehir merkezi içindeki oteller ve havalimanına oto teslim alma ve bırakma ücretsizdir. sitemizde belirtilen tüm fiyatlara otoların trafik sigortası ve kasko ücretleri dahildir. Sitemiz aracılığı ile yaptığınız rezervasyon sonucunda belirtilen ücret sabitlenir ve hiçbir şekilde sonradan ek bir ücret talep edilmez.
Sitemizdeki fiyatlar herzaman günceldir ve istediğiniz tarihe istediğiniz zaman rezervasyon yapabilirsiniz. Rezervasyon yapıldıktan sonra sitemizde olası fiyat değişikliklerinden etkilenmezsiniz. Bu yüzden erken rezervasyon yapmanız her zaman sizin için daha karlı olacaktır.

Ödeme Nasıl Yapılır ?

Havalimanında veya adresinizde kiralık otonuzu size teslim eden personelimize, YTL, döviz ya da kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

Rezervasyonumu nasıl iptal edebilirim ?

Otonuzu alış tarihinizden 3 gün öncesine kadar iptal gerekçesi belirtmeksizin e-posta veya telefon ile rezervasyonunuzu iptal etme talebinde bulunabilirsiniz. İptal durumunda ücret talep etmiyoruz.

Kiralık Oto arızalanırsa ne olur ?

Oto kiralamanızda teknik problemlerle karşılaşmamanız için araçların periyodik bakımları zamanında ve eksiksiz olarak yetkili servislerinde yapılmaktadır.
Buna rağmen bir arıza olduğu takdirde otonuzu en kısa zamanda degiştiriyoruz..

Acil durumlarda nasıl iletişim kurulabilir ?

Hafta içi saat 08:00 ile 21:30 arası + 90 252 524 5050 ya da 7 gün 24 saat cep telefonundan + 90 532 207 0848 yetkililerimize ulaşabilirsiniz.

Kaza durumunda ne yapılmalıdır ?

Otomobil kaza yerinden hareket ettirilmeden, 154’den trafik polisine ulaşılmalıdır.
Trafik, alkol raporu ve kazaya karışan diger otoların ehliyet – ruhsat – trafik sigortalarının fotokopileri alınmalıdır.

Kiralanan otomobil, başkası tarafından kullanılabilir mi ?

En az 2 yıllık gecerli bir ehliyete sahip, minimum 21 yasında herkes kiralık otomuzu kullanabilir.

Back to Top